Lektor języka obcego ( native speaker )

  2. Oferty pracy
  3. Lektor języka obcego ( native speaker )
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/24/1594
OBOWIĄZKI:
Nauka jezyka obcego dorosłych i dzieci.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

1 rok doświadczenia na stanowisku lektor języka angielskiego, znajomość języka angielskiego ( ojczysty )

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie