Magazynier - operator wózka widłowego

  2. Oferty pracy
  3. Magazynier - operator wózka widłowego
Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Miejsce pracy: Gardno
Numer: StPr/24/0636
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie czynności związanych z przyjmowaniem i wydawaniem towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe, właściwe rozmieszczanie towaru na powierzchni magazynu, proste czynności administracyjne związane z gospodarką magazynową, informowanie przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
Uprawnienia: magazynier- obsługa magazynu
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: praca w zespole

Wymagania inne:

[Inne] : Doświadczenie na stanowisku magazynier 1 rok.

Miejsce pracy:

Gardno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 030 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie