Magazynier

  2. Oferty pracy
  3. Magazynier

Dajar Sp. z o.o. zatrudni pracownika do pracy na stanowisku:

Magazynier
Miejsce pracy: Koszalin
Opis stanowiska:
  • wydawanie i przyjmowanie towarów,
  • załadunek i rozładunek towarów z samochodów oraz układanie ich w magazynie,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • system pracy 2/3 zmiany,
  • współpraca z innymi działami produkcji, technologii, zakupów itp.,
  • realizacja innych powierzonych zadań.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na magazynie oraz obsłudze urządzeń magazynowych, takich jak wózki widłowe,
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • dbałość o jakość wykonywanej pracy,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku branżowym,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dopłatę do ubezpieczenia prywatnego,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • system premiujący dobre wyniki pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.