Magazynier

  2. Oferty pracy
  3. Magazynier
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Magazynier
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/24/0276
OBOWIĄZKI:
przygotowanie i składowanie towaru dzwiganie do 30 kg
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu