Manikiurzystka

  2. Oferty pracy
  3. Manikiurzystka
Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Miejsce pracy: Osinów Dolny
Numer: StPr/24/0554
OBOWIĄZKI:
pielegnacja paznokci
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Osinów Dolny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Podobne ogłoszenia:

16 Września 2024

Kosmetyczka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Świnoujście

usługi kosmetyczne Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Więcej

13 Września 2024

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Chojna

manikure hybrydowy, przedłużanie paznokci, zdobienie paznokci Wymagania inne:

Więcej

04 Września 2024

stylizacja paznokci, przedłużanie paznokci Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Uprawnienia: przedłużanie paznokci metodą żelową Uprawnienia: stylizacja paznokci...