Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

  2. Oferty pracy
  3. Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych
Miejsce pracy: Szczecin, ul. Szczawiowa 65
Obowiązki:
  • Konserwacja i utrzymanie maszyn produkcyjnych
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe techniczne
  • Rzetelność i odpowiedzialność w pracy
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do nauki i rozwoju zawodowego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Preferowane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie w oparciu o akord grupowy
  • Pracę w firmie znanej na rynku
  • Zaawansowane technologicznie środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego