Mechanik pojazdów samochodowych

  2. Oferty pracy
  3. Mechanik pojazdów samochodowych
Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Ustowo
Numer: StPr/24/1617
OBOWIĄZKI:
- naprawa pojazdów, - wymiana opon,- naprawy mechanicznePraca w godzinach: 08:00-16:00, 10:00-18:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wymagany jest dyplom czeladnika oraz umiejętność obsługi zwiazanej z budową samochodów osobowych. Możliwość przyuczenia.

Miejsce pracy:

Ustowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie