Mobilny Doradca Techniczno-Handlowy

  2. Oferty pracy
  3. Mobilny Doradca Techniczno-Handlowy
Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie
Opis stanowiska
  • Rozwijanie sprzedaży w regionie
  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów premium oraz telefoniczna obsługa
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Praca z klientami B2C oraz B2B (w tym z hurtowniami, wykonawcami, architektami)
  • Prowadzenie negocjacji, oferowanie optymalnych rozwiązań
  • Utrzymywanie wiedzy o trendach rynkowych
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą i sprzedażą B2B produktów technicznych, preferowane w branży budowlanej
  • Udowodniona efektywność w realizacji planów sprzedażowych
  • Umiejętność budowania relacji, sprzedaży telefonicznej
  • Mobilność, prawo jazdy kat. B
  • Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • System wynagrodzeń: stała pensja + prowizje bez limitu
  • Pakiet narzędzi pracy: samochód, laptop, telefon, system CRM
  • Dostęp do leadów i profesjonalnych materiałów marketingowych
  • Wysokiej jakości produkt, który będzie przedmiotem sprzedaży