Monter mebli kuchennych

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Monter mebli kuchennych
Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu
Monter mebli kuchennych
Miejsce pracy: Wałcz
Numer: StPr/24/0399
OBOWIĄZKI:
Monter mebli kuchennych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

umiejętności składania mebli

Miejsce pracy:

Wałcz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

18 Września 2024

Monter-mechanik rowerów / wózków

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Świnoujście

naprawa rowerów, wydawanie rowerów klientom, serwis rowerowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: obsl. komputera Uprawnienia: kasa fiskalna...

Więcej

16 Września 2024

Monter / składacz okien

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Gryfino

Przyjęcie zamówienia od klienta. Dokonywanie pomiaru robót. Przygotowanie otworów okiennych do montażu. Obróbka okien płytą kartonowo - gipsową. Regulacja okien. Dojazd do klienta. Obsługa...

Więcej

15 Września 2024

Monter mebli kuchennych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Wałcz

Monter mebli kuchennych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: umiejętności składania mebli

Więcej

14 Września 2024

Monter szkła budowlanego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Budzistowo

cięcie szkła, praca na maszynach szklarskich,obróbka szkła, montaż gotowych produktów szklarskich, obróbka szkła, transport produktów do klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

Więcej