Monter-mechanik rowerów / wózków

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Monter-mechanik rowerów / wózków
Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu
Monter-mechanik rowerów / wózków
Miejsce pracy: Świnoujście
Numer: StPr/24/0517
OBOWIĄZKI:
naprawa rowerów, wydawanie rowerów klientom, serwis rowerowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsl. komputera
Uprawnienia: kasa fiskalna


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Świnoujście


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 383 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

15 Września 2024

Monter mebli kuchennych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Wałcz

Monter mebli kuchennych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: umiejętności składania mebli

Więcej

15 Września 2024

Monter / składacz okien

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Gryfino

Przyjęcie zamówienia od klienta. Dokonywanie pomiaru robót. Przygotowanie otworów okiennych do montażu. Obróbka okien płytą kartonowo - gipsową. Regulacja okien. Dojazd do klienta. Obsługa...

Więcej

14 Września 2024

Monter szkła budowlanego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Budzistowo

cięcie szkła, praca na maszynach szklarskich,obróbka szkła, montaż gotowych produktów szklarskich, obróbka szkła, transport produktów do klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

Więcej

09 Września 2024

Monter

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Białogard

realizacja sieci i przyłączy gazowych w terenie z użyciem maszyn do przecisków (osoba wskazana) Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania...

Więcej