Nauczyciel osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagog)

  3. Nauczyciel osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagog)
Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Miejsce pracy: Barlinek
Numer: StPr/24/0537
OBOWIĄZKI:
Nauczyciel - wychowawca w placówce oświatowej prowadzącej kształcenie specjalne dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagog)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika specjalna, oligofrenopedagogika
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Barlinek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 788 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu