Nauczyciel tyflopedagog

  2. Oferty pracy
  3. Nauczyciel tyflopedagog
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Sianów
Numer: StPr/24/1964
OBOWIĄZKI:
Wspieranie dzieci niewidomych lub słabowidzących w procesie edukacji oraz nauki funkcjonowania w przestrzeni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, studia z zakresu tyflopedagogiki

Miejsce pracy:

Sianów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 338,54 do 1 613,18 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie