Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

  2. Oferty pracy
  3. Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Stare Bielice
Numer: StPr/24/1621
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć współorganizujących proces kształcenia w klasach 1-7.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: ocena sytuacji
Uprawnienia: nawiązywanie kontaktów
Uprawnienia: praca z dziećmi

Wymagania inne:

Pedagogika specjalna, Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem oraz zespołem Aspergera

Miejsce pracy:

Stare Bielice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 450 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie