Operator minikoparki

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Operator minikoparki
Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Operator minikoparki
Miejsce pracy: Białogard
Numer: StPr/24/0161
OBOWIĄZKI:
obsługa minikoparki (osoba wskazana)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Operator koparkoładowarki


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Białogard


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

11 Maja 2024

Operator koparko-ładowarki

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łobzie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Łobez

Obsługa koparko-ładowarki i inne czynności związane z funkcjonowaniem firmy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Operator ładowarki jednonaczyniowej...

Więcej

01 Maja 2024

Operator koparki

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Przyrowo

operator równiarki Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Więcej

Najnowsze oferty pracy:

12 Maja 2024

Asystentka lekarza terapeuty

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

zachodniopomorskie / Szczecin

  • Staż jest skierowany bezpośrednio do klientów Powiatowego Urzędu Pracy znajdujących się w trudnej sytuacji na rynku pracy, tj do:- osób w wieku 18-29 lat,- osób w wieku 55 lat i więcej,-...
Więcej

12 Maja 2024

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

zachodniopomorskie / Otok (pow. gryficki, gm. Gryfice), Otok

  • przyjmowanie towaru, rozmieszczanie na przestrzeni magazynowej, zabezpieczanie przed uszkodzeniem, przeliczanie, sprawdzanie terminów, wprowadzanie do systemu Wymagania konieczne: Wykształcenie:...
Więcej

12 Maja 2024

Robotnik

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

zachodniopomorskie / Drawsko Pomorskie

  • Prace porządkowe na terenie Miasta i Gminy Drawsko Pomorskie, pielęgnacji zieleni Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: odpowiedzialność, zaangażowanie
Więcej

12 Maja 2024

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

zachodniopomorskie / Bobolice

  • prace pielęgnacyjne na terenie gminy Bobolice Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
Więcej
Więcej ofert pracy