Opiekunka dziecięca

  2. Oferty pracy
  3. Opiekunka dziecięca
Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie
Numer: StPr/24/0469
OBOWIĄZKI:
zapewnienie bezpieczeństwa dzieci, dbałość o higienę dziecka i oczystość otoczenia, dbanie o rozwój dziecka m.in. poprzez zabawy i doskonalenie sprawności.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

organizacja, komunikatywność, dyspozycyjność, kreatywność, umiejętność pracy zespołowej, cierpliwość , epatia, odpowiedzialnośćuprawnienia: niekaralność, badania sanitarno-epidemiologiczneDoświadczenie zawodowe: praca z dziećmi

Miejsce pracy:

Drawsko Pomorskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim