Pomoc domowa

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Pomoc domowa
Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Pomoc domowa
Miejsce pracy: Złocieniec
Numer: StPr/24/0105
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie Domu Zakonnego i plebanii, przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

chęć do pracy

Miejsce pracy:

Złocieniec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 121 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Powiązane

Najnowsze oferty pracy:

17 Maja 2024

Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Powiatowy Urząd Pracy w Kraśniku

zachodniopomorskie / Kraśnik (pow. choszczeński, gm. Recz), Kraśnik

  • sporządzanie dokumentacji technicznej projektowej , sporządzanie kosztorysów Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne:
Więcej

17 Maja 2024

Specjalista ds. programów-stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

zachodniopomorskie / Drawsko Pomorskie

  • Pomoc w przygotowaniu wniosku o płatność, zmian do projektu, w tym: pozyskiwanie, gromadzenie, ewidencjonowanie dokumentów aplikacyjnych wszystkich uczestników projektów współfinansowanych z...
Więcej

17 Maja 2024

Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

zachodniopomorskie / Świdwin

  • Pracownik ogólnobudowlany Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
Więcej

17 Maja 2024

Stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

zachodniopomorskie / Złocieniec

  • Pomoc w obsłudze klientów, pomoc w archiwizacji dokumentów, obsługa urządzeń biurowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: umiejętność obsługi...
Więcej
Więcej ofert pracy