Pomoc kuchenna

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Pomoc kuchenna
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino), Jarosławiec
Numer: StPr/24/0705
OBOWIĄZKI:
zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętu, przygotowywanie warzyw i owoców, przygotowywanie potraw
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jarosławiec


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

18 Września 2024

Pomoc kuchenna kuchnii indyjskiej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin

- pomoc w przygotowywaniu dań i napojów z kuchnii indyjskiej i azjatyckiej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej

17 Września 2024

Pomoc kuchenna

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Niechorze

pomoc w kuchni Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: mile widziane 3 miesiące doświadczenia w kuchni

Więcej

16 Września 2024

Pomoc kuchenna

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Rewal

praca w kuchni Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej

16 Września 2024

Pomoc kuchenna

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Świnoujście

czynności pomocnicze w kuchni, przygotowanie składników do potraw, utrzymanie czystości, pomoc przy przygotowaniu posiłków. Wymagania konieczne: Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów...

Więcej