Pomoc kuchenna

  2. Oferty pracy
  3. Pomoc kuchenna
Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach
Miejsce pracy: Rewal
Numer: StPr/24/0811
OBOWIĄZKI:
praca w kuchni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rewal

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Podobne ogłoszenia:

15 Września 2024

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Świnoujście

czynności pomocnicze w kuchni, przygotowanie składników do potraw, utrzymanie czystości, pomoc przy przygotowaniu posiłków. Wymagania konieczne: Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Chojna

obróbka wstępna surowców, pomoc w wydawaniu posiłków Wymagania inne:

Więcej

12 Września 2024

pomoc na kuchni przy obieraniu warzyw, zmywanie naczyń Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej

11 Września 2024

pomoc w przygotowywaniu posiłków obróbka wstępna warzyw, owoców i innych surowców do produkcji posiłków mycie, obieranie, czyszczenie; przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharki;...