Pomoc kuchenna

  2. Oferty pracy
  3. Pomoc kuchenna
Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu
Miejsce pracy: Tuczno
Numer: StPr/24/0388
OBOWIĄZKI:
- zapoznanie z zasadami HACCP- przechowywywanie żywności: sprawdzanie terminu przydatności do spożycia, zabezpieczenie prodyuktów przed zepsuciem, uzytkowanie urządzeń do przechowywania żywności- przygotowani półproduktów i obróbka artykułów spożywczych: mycie, obieranir i rozdrabnianie artykułów spozywczych, wykonywanie obróbki ręcznej, męchanicznej i termicznej surowców- sporządzan ie potraw i napojów: porcjowanie, estetyczne układanie i dekorowanie, wykorzystywanie różnych technik dekorowania- obsługa maszyn i urządzeń gastronomicznych: zapoznanaie ze sprzętem i urządzeniami wykorzystywanymi w kuchni z zachowaniem zasad bezpiecznego ich używania- utrzymanie czystości naczyń, narzędzi i sprzętu w kuchni i na swoim stanowisku pracy: mycie i czyszczenie naczyń, narzedzi i sprzętu odpowiednimi do rodzaju czyszczonych powierzchni środkami myjącymi; sprzątanie i mycie stanowiska pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: osoba sprawna fizycznie
Uprawnienia: szybka w pracy
Uprawnienia: zręczność rąk i palców
Uprawnienia: praca pod presja czasu
Uprawnienia: zdolność koncentracji i podzielności uwagi
Uprawnienia: schludność i higiena osobista
Uprawnienia: dokładność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tuczno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu