Pomoc kuchenna

  2. Oferty pracy
  3. Pomoc kuchenna
Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Miejsce pracy: Chojna
Numer: StPr/24/0581
OBOWIĄZKI:
pomoc w przygotowywaniu posiłków obróbka wstępna warzyw, owoców i innych surowców do produkcji posiłków mycie, obieranie, czyszczenie; przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharki; pomoc w porcjowaniu, wydawaniu posiłków; przestrzeganie zasad technologii przy produkcji żywności; mycie naczyń, wyparzanie sprzętu kuchennego; sprzątanie kuchni, obieralni i innych pomieszczeń kuchennych; dbałość o estetykę i czystość w pomieszczeniach; pranie fartuchów i ścierek kuchennych; przestrzeganie przepisów higieniczno-sanitarnych; utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy; przestrzeganie przepisów BHP, ppoż oraz dyscypliny pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chojna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie