Pomoc kuchenna

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Pomoc kuchenna
Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie
Numer: StPr/24/0668
OBOWIĄZKI:
sprzątanie kuchni, pomoc przy gotowaniu, i wydawaniu posiłków, sprzątanie po gościach restauracji, zabezpieczenie produktów spożywczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

chęć uczenia się, dyspozycyjność, zamiłowanie do gotowanie

Miejsce pracy:

Drawsko Pomorskie


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

17 Października 2024

Pomoc kuchenna

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Niechorze

pomoc w kuchni Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: mile widziane 3 miesiące doświadczenia w kuchni

Więcej

16 Października 2024

Pomoc kuchenna

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Rewal

praca w kuchni Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej

14 Października 2024

Pomoc kuchenna

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łobzie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Łobez

Przygotowywanie kebabów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Umiejętność przygotowywania kebabów

Więcej

12 Października 2024

Pomoc kuchenna

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin

- praca na kuchni, w zakładzie gastronomicznym Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: SUMIENNOŚĆ Uprawnienia: OBOWIĄZKOWOŚĆ Uprawnienia: PRACA W ZESPOLE...

Więcej