Pomocniczy robotnik budowlany

  2. Oferty pracy
  3. Pomocniczy robotnik budowlany
Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Miejsce pracy: Kłodowo
Numer: StPr/24/0455
OBOWIĄZKI:
przygotowanie terenu pod budowę, układanie kostki betonowej na placach, drogach itp, zagęszczanie kruszywa, zagęszczanie kostki betonowej, zagęszczanie masy bitumicznej, zamulanie wolnych przestrzeni w nawierzchniach brukarskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kłodowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 730 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie