Pomocnik biurowy

  2. Oferty pracy
  3. Pomocnik biurowy

Stecol Corporation Oddział w Polsce jest częścią globalnego chińskiego koncernu Stecol, który należy do grupy PowerChina – szóstej największej firmy konstrukcyjno-budowlanej na świecie. Stecol to firma inżynieryjna i wykonawcza, realizująca najbardziej złożone i wymagające projekty infrastrukturalne. Do naszej nowej inwestycji „Budowa drogi S6 Koszalin- Słupsk, Odcinek 2, Budowa obwodnicy Sławna w ciągu S6 (początek obwodnicy m. Sławno/ bez w. „Bobrowice”- początek obwodnicy w. Słupsk/ bez w. ”Słupsk Zachód” poszukujemy:

Miejsce pracy: Sławno
Wymagania
  • Minimum wykształcenie średnie
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Skrupulatność i obowiązkowość
  • Umiejętność sprawnej obsługi komputera
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Opis stanowiska
  • Wgrywanie do systemu oraz podstawowe opisywanie faktur
  • Inne prace administracyjno-biurowe
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę
  • Wsparcie ze strony specjalistycznego zespołu
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartychw mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Stecol Corporation Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie (02-486) Al. Jerozolimskie 176 C zgodnie z postanowieniami ustawy z 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018, poz. 1000 z późniejszymi zmianami)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Stecol Corporation Oddział w Polsce z siedzibąw Warszawie (02-486) Al. Jerozolimskie 176 C. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb niniejszej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania, wycofania zgody na ich przetwarzanie oraz złożenia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Dane przechowywane będą przez okres 12 miesięcy. Kontakt: rodo@stecol.eu