Pomocnik mechanika samochodowego

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Pomocnik mechanika samochodowego
Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Pomocnik mechanika samochodowego
Miejsce pracy: Złocieniec
Numer: StPr/24/0693
OBOWIĄZKI:
pomoc i nauka na stanowisku mechanika
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Złocieniec


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

17 Października 2024

Mechanik pojazdów samochodowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Charzyno

wymiana części, naprawa i konserwacja pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Wymagania inne: PODSTAWOWA, SAMODZIELNA WYMIANA I NAPRAWA CZĘŚCI

Więcej

17 Października 2024

Mechanik - przedstawiciel handlowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Białogard

diagnostyka i naprawa pijazdów firmowych praz przestawicielstwo firmy w regionie (osoba wskazana) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Więcej

16 Października 2024

Mechanik Serwisu / Młodszy Mechanik Serwisu

Firma: Interhandler Sp. z o.o.

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Kobylanka (pow. stargardzki, gm. Kobylanka), ul. Szczecińska 30C

Opis stanowiska: wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn budowlanych i rolniczych w serwisie firmowym oraz u klienta Wymagania: wykształcenie lub doświadczenie w pracy mechanika...

Więcej

16 Października 2024

Mechanik Serwisu / Młodszy Mechanik Serwisu

Firma: Interhandler Sp. z o.o.

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Koszalin, ul. Gnieźnieńska 110

Opis stanowiska: wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn budowlanych i rolniczych w serwisie firmowym oraz u klienta Wymagania: wykształcenie lub doświadczenie w pracy mechanika...

Więcej