Pracownik biurowy

  2. Oferty pracy
  3. Pracownik biurowy
Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku
Miejsce pracy: Szczecinek
Numer: StPr/24/0711
OBOWIĄZKI:
Obsługiwanie korespondencji.Odbieranie i wysyłanie przesyłek.Przygotowywanie różnego typu dokumentacji administracyjnej i pism biurowych.Segregowanie i archiwizowanie ważnych dokumentów.Dbałość o sprawny obieg dokumentów oraz informacji w całym przedsiębiorstwie.Zaopatrywanie biura, w tym składanie zamówień na niezbędne produkty (np. spożywcze, biurowe.Kontakty z klientami firmy i udzielanie ważnych informacji interesantom.Obsługiwanie sprzętu biurowego i programów biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: obsługa komputera - pakiet programów office
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: komunikatywność, wysoka kultura osobista

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : zaangażowanie, dyspozycyjność, odpowiedzialność[Umiejętność 1] : dobra organizacja pracy własnejWymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A1 - początkujący

Miejsce pracy:

Szczecinek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku