Pracownik fizyczny

  2. Oferty pracy
  3. Pracownik fizyczny
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Miejsce pracy: Słowino
Numer: StPr/24/0627
OBOWIĄZKI:
praca w lesie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Słowino

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Podobne ogłoszenia:

17 Września 2024

Robotnik gospodarczy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Połczyn-Zdrój

Dbanie o czystość wokół budynków CK, usuwanie usterek, obsługa imprez organizowanych przez CK Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Wierzchowo

Koszenie, drobne naprawy wewnątrz i na zewnątrz budynku, utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach i w okół budynku. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania...

Robotnik

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Gryfice

prace porządkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin

- usuwanie usterek,- wykonywanie prac remontowo - porządkowych,- utrzymywanie terenów zielonych wokół budynku,- praca na wysokości do 3 m Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...