Pracownik magazynowy

  2. Oferty pracy
  3. Pracownik magazynowy
Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Miejsce pracy: Gryfino
Numer: StPr/24/0557
OBOWIĄZKI:
udział w procesie przyjmowania towarów od dostawców, udział w procesie wydawania towarów do odbiorców, kontrolowanie zwracanych przez Klientów towarów, kontrolowanie zgodności towarów z oznaczeniami, wewnątrzzakładowy transport towarów przy pomocy dostępnych narzędzi, zapewnienie prawidłowego przygotowania, zabezpieczenia i wysyłania towarów w magazynie. Dźwiganie ciężarów powyżej 20 kilogramów, brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy stojącej oraz podnoszenia ciężarów o masie przekraczającej 20 kg.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Robotnik magazynowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gryfino

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie