Pracownik magazynowy

  2. Oferty pracy
  3. Pracownik magazynowy
Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie
Numer: StPr/24/0650
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie towaru, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie dokumentacji, udział w inwentaryzacjach, układanie przyjętych towarów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Komunikatywność, kultura osobista, Kierunek wykształcenia magazynier- handel

Miejsce pracy:

Drawsko Pomorskie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim