Pracownik produkcji / operator

  2. Oferty pracy
  3. Pracownik produkcji / operator
Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Miejsce pracy: Barlinek
Numer: StPr/24/0478
OBOWIĄZKI:
- Poznanie organizacji, regulaminów, instrukcji, procedur, przepisów BHP, PPOŻ, Stanowiska pracy, zasad współpracy w zespole; - Pomoc na produkcji - przygotowanie stanowiska pracy, poznanie materiału do produkcji, czytanie kart wyrobu i ich wypełnianie;- Poznawanie maszyn i urządzeń, techniki drukowania, pomoc przy produkcji;- Poznawanie sklejarki, zasad kaszerowania, bigowania, kontrola pierwszych wyrobów;- Samodzielna realizacja zlecenia pod nadzworem opiekuna - tygiel,- Doskanalenie się w powierzonych pracach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: umiejętnośc pracy w zespole
Uprawnienia: odpowiedzialność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Barlinek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu