Pracownik produkcyjny

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Pracownik produkcyjny
Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/1666
OBOWIĄZKI:
PRACA NA LINII PRODUKCYJNEJ, PRODUKCJA ELEMENTÓW METALOWYCH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Szczecin


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

15 Września 2024

Pracownik produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Koszalin

Planowanie procesów produkcji. Pakowanie i znakowanie produktów gotowych. Sprawdzanie zgodności terminu etykiet. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie...

Więcej

13 Września 2024

Pracownik produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Nowe Czarnowo

Obsługa maszyn i urządzeń pralniczych, odbiór i kontrola asortymentów, prowadzenie podstawowej dokumentacji produkcyjnej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania dodatkowe:...

Więcej

13 Września 2024

Pracownik produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin

Proste prace produkcyjne Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Precyzja, zdolności manualne Uprawnienia: dyspozycyjność, dokładność, dobry stan zdrowia Wymagania inne:...

Więcej

09 Września 2024

Pracownik produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Kołobrzeg

prace przy maszynach tj. koszerownica, gilotyna, foliarka i grafopressPraca w godz. 7-15 lub 8-16 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

Więcej