Pracownik przetwórstwa rybnego

  2. Oferty pracy
  3. Pracownik przetwórstwa rybnego
Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Miejsce pracy: Białogard
Numer: StPr/24/0389
OBOWIĄZKI:
wyładowywanie surowca, odgławianie, trymowanie, produkcja mięsa skrobanego oraz farszu, usuwanie ości, odskórzanie, pakowanie, w miarę potrzeb obsługa maszyn do nastrzykiwania, porcjowania, pakowania próżniowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:

pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu, dobry stan zdrowia (praca zmianowa, w tym zmiana nocna) w przypadku kontaktu osobistego: w siedzibie pracodawcy po uprzednim umówieniu telefonicznym- wymagane minimum 3 miesiące doświadczenia w zakładzie przetwórstwa spożywczego - zmiany: 6-14, 14-22, 22-6 - odbiór informacji starosty: elektronicznie lub pocztą na adres pełnomocnika

Miejsce pracy:

Białogard

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie