Pracownik socjalny

  2. Oferty pracy
  3. Pracownik socjalny
Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Miejsce pracy: Darskowo
Numer: StPr/24/0721
OBOWIĄZKI:
przyjęcie nowo przybyłego mieszkańca, udział w adaptacji i rozpoznaniu potrzeb, problemów mieszkańca, prowadzenie spraw mieszkańców, w tym akt osobowych, rent, zasiłków, emerytur, odpłatności za pobyt mieszkańców w DPS, przeprowadzanie wywiadów środowiskowych,wspólpracac z Sądami, KRUS,ZUS, MOPS, UMK itp.,współpraca z personelem Działu Opiekuńczo-Terapeutycznego w zakresie doboru metod postępowania z mieszkańcami, umożliwoenie, podtrzymanie bądź nawiązanie kontaktu z rodzinami podopiecznych,organizacja odwiedzin mieszkańców, rozwiązywanie problemów mieszkańca wykraczających poza sprawy związane z pobutem DPS,prowadzenie formalności związanych z pochówkiem mieszkańca
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: praca socjalna

Wymagania inne:

posiada dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych.ukończone studia na kierunku praca socjalna lub w zakresie pracy spcjalnejdo dnia 31 grudni 2013 r. ukończyła studia wyższe o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie.

Miejsce pracy:

Darskowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 900 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim