Pracownik tartaku

  2. Oferty pracy
  3. Pracownik tartaku
Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Miejsce pracy: Czaplinek
Numer: StPr/24/0608
OBOWIĄZKI:
Ocena materiału, przerobienie surowca, obsługa maszyn tartacznych, właściwe przygotowanie surowca drzewnego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : Praca związana z przerobieniem otrzymanego surowca w tartaku, praca ciężka, praca stojąca, praca zmianowa, osoby bez doświadczenia zawodowego.

Miejsce pracy:

Czaplinek

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim