Pracownik wielofunkcyjny ds. produkcji i serwisu

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Pracownik wielofunkcyjny ds. produkcji i serwisu
Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Pracownik wielofunkcyjny ds. produkcji i serwisu
Miejsce pracy: Ostrowice
Numer: StPr/24/0505
OBOWIĄZKI:
zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole, umiejętność czytania projektów i chcematów
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

16 Września 2024

Pracownik wielofunkcyjny ds. produkcji i serwisu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Ostrowice

zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole, umiejętność czytania projektów i schcematów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej

13 Września 2024

Pracownik Działu Form

Firma: Roca Pool - Spa Sp. z o.o.

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Gryfice

Jeżeli posiadasz: Wykształcenie średnie techniczne ( mile widziane ), Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w laboratorium w firmie produkcyjnej ( min. 1 rok doświadczenia ), Cechy takie...

Więcej

12 Września 2024

Pracownik Produkcji

Firma: Roca Pool - Spa Sp. z o.o.

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Gryfice

Super, jeżeli posiadasz: Chęć do pracy na produkcji w nowoczesnym zakładzie pracy, Umiejętność szybkiego uczenia się, Cechy takie jak: samodzielność, sumienność i rzetelność. A wtedy my...

Więcej

27 Sierpnia 2024

Pracownik Produkcji

Firma: Roca Pool - Spa Sp. z o.o.

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Gryfice

Super, jeżeli posiadasz: Chęć do pracy na produkcji w nowoczesnym zakładzie pracy, Umiejętność szybkiego uczenia się, Cechy takie jak: samodzielność, sumienność i rzetelność. A wtedy my...

Więcej