Psycholog

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Psycholog
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Psycholog
Miejsce pracy: Sianów
Numer: StPr/24/1681
OBOWIĄZKI:
Udzielanie wsparcia uczniów zgodnie z prawem oświatowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)


Wymagania inne:

wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym

Miejsce pracy:

Sianów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 123 do 3 764 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

15 Września 2024

Psycholog specjalny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Białogard

opieka psychologiczna uczniów szkoły specjalnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia Wymagania inne:

Więcej

06 Września 2024

Psycholog

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Koszalin

1) prowadzenie badań i działań diagnostycznych dzieci, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci w celu określenia mocnych...

Więcej

05 Września 2024

Psycholog

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Koszalin

Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej, rozpoznawanie potrzeb, specjalista w przedszkolu (3-6 lat) Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: wykształcenie...

Więcej

02 Września 2024

Psycholog

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Koszalin

Udzielanie porad psychologicznych uczniom zamieszkałym w Bursie Międzyszkolnej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: wykształcenie wyższe magister...

Więcej