Recepcjonistka

  2. Oferty pracy
  3. Recepcjonistka
Powiatowy Urząd Pracy w Policach
Miejsce pracy: Mierzyn
Numer: StPr/24/0290
OBOWIĄZKI:
według programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
Uprawnienia: obsługa terminala płatniczego
Uprawnienia: umiejętność kasy fiskalnej
Uprawnienia: umiejętność obsługi booksy
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera
Uprawnienia: obsługa komputera- program MS Office (Word, Excel)
Uprawnienia: odpowiedzialność
Uprawnienia: punktualność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Mierzyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Policach