Referent

  2. Oferty pracy
  3. Referent
Powiatowy Urząd Pracy w Policach
Referent
Miejsce pracy: Police
Numer: StPr/24/0302
OBOWIĄZKI:
według programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: obsługa pakietu biurowego MS OFFICE
Uprawnienia: pozytywne nastawienie do ludzi
Uprawnienia: zaangażowanie
Uprawnienia: umiejętność działania pod presją czasu
Uprawnienia: łatwość w budowaniu i podtrzymywaniu relacji ze współpraocwnikami oraz klientami
Uprawnienia: uczciwość
Uprawnienia: znajomość zasad pisowni i łatwość w prowadzeniu korespondencji
Uprawnienia: dobra organizacja pracy własnej
Uprawnienia: zdolności analityczne
Uprawnienia: komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: rzetelność i dokładność
Uprawnienia: wysoka kultura osobista

Wymagania inne:

znajomość języka obcego (w mowie i piśmie)

Miejsce pracy:

Police

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Policach