Referent

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Referent
Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie
Referent
Miejsce pracy: Stargard
Numer: StPr/24/0871
OBOWIĄZKI:
prace biurowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Stargard


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

17 Października 2024

Referent ds. ubezpieczeń

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Sławno

-rozmowa z klientem -przedstawianie ofert polis ubezpieczeniowych-inne prace biurowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne:

Więcej

17 Października 2024

Starszy referent

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin

- ustalanie prawa do świadczeń z ubezpieczenia emerytalno-rentowego, obliczanie ich wysokości oraz kierowanie akt sprawy do postępowania orzeczniczego,- opracowywanie decyzji w zakresie...

Więcej

15 Października 2024

Referent administracyjny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Kalisz Pomorski

Samodzielne sprawowanie sekretariatu, sporządzanie umów na sprzedaż usług, obsługa kasy fiskalnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Uprawnienia: umiejętność...

Więcej

14 Października 2024

Referent

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Stargard

prace biurowe Wymagania inne:

Więcej