Robotnik leśny

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Robotnik leśny
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Robotnik leśny
Miejsce pracy: Opatówek (pow. koszaliński, gm. Bobolice), Opatówek
Numer: StPr/24/2027
OBOWIĄZKI:
prace w lesie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Obsługa pilarek
Uprawnienia: PRAWO JAZDY B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Opatówek


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

17 Października 2024

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Wałcz

- utrzymanie czystości w pomieszczeniach PCKZiU- dbanie o majątek szkoły - zgłaszanie wszelkich usterek konserwatoromdbanie o powierzone do utrzymania czystości mienie i racjonalne wykorzystanie...

Więcej

17 Października 2024

Robotnik gospodarczy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin

utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz budynku;utrzymywanie porządku i czystości w otoczeniu budynku;obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy;dozorowanie...

Więcej

16 Października 2024

Pilarz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Iwin

wycinka drzew Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Kurs drwala- pilarza.

Więcej

16 Października 2024

Pracownik fizyczny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Drawsko Pomorskie

Naprawa małych usterek, kontrola obiektu, prace porządkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy B Wymagania inne: Predyspozycje techniczne, mile widziane...

Więcej