Robotnik oczyszczania miasta

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Robotnik oczyszczania miasta
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Robotnik oczyszczania miasta
Miejsce pracy: Darłowo
Numer: StPr/24/0659
OBOWIĄZKI:
Wg programu stażu (Rez. 4/1)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Darłowo


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

18 Września 2024

Sprzątaczka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Strachocin (pow. stargardzki, gm. Stargard), Strachocin

utrzymanie czystości Wymagania inne:

Więcej

18 Września 2024

Woźny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Mierzyn

• LOKALIZOWANIE USTEREK I ICH USUWANIE,• DOKONYWANIE PRZEGLĄDÓW POMIESZCZEŃ,• BIEŻĄCE PRACE ZWIĄZANE Z DBAŁOŚCIĄ O STAN TECHNICZNY URZADZEŃGODZINY PRACY: 06.30-14.30, 12.00-20.00...

Więcej

17 Września 2024

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Połczyn-Zdrój

utrzymanie czystosci w szkole, sprzatanie klas, korytarzy, toalet i innych pomieszczeń Wymagania inne:

Więcej

16 Września 2024

Sprzątaczka domowa

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Świnoujście

sprzątanie pomieszczeń oraz terenu przyległego do przedszkola Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: brak

Więcej