Samodzielna księgowa / księgowy

  2. Oferty pracy
  3. Samodzielna księgowa / księgowy

Ogłoszenie numer: 9206131, z dnia 2024-08-27

Megaron S.A.

Firma notowana na GPW o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych

Miejsce pracy: Szczecin, Prawobrzeże

Nr Ref.: SK/07/24

Opis stanowiska

  • Dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych m.in faktur zakupowych dotyczących floty samochodowej, zużycia mediów, leasingów
  • Przygotowanie i księgowanie deklaracji JPK VAT
  • Sporządzanie sprawozdań statystycznych GUS
  • Sporządzanie deklaracji Intrastat
  • Nadzór i weryfikacja księgowania operacji magazynowych
  • Nadzór i weryfikacja księgowania procesów produkcyjnych
  • Rozliczanie produkcji
  • Rozliczanie wyników inwentaryzacji majątku obrotowego
  • Uzgadnianie sald kont księgowych
  • Wykonywanie innych zadań związanych z funkcjonowaniem księgowości
  • Współpraca z innymi działami w firmie w zakresie rozliczeń dokumentów
    księgowych

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 2 lata,
  • Praktyczna znajomość prawa podatkowego i rachunkowego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office lub Open Office
  • Umiejętność zwracania uwagi na szczegóły przy wykonywaniu powtarzalnych zadań,
    zorientowanie na osiąganie rezultatów przy realizacji zadań wymagających współpracy z innymi działami w firmie
  • Branie odpowiedzialności za realizację zadań
  • Komunikowanie się z innymi w sposób nastawiony na poszukiwanie rozwiązań i możliwości.

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Praca w czteroosobowym zespole księgowym
  • Realny wpływ na rozwój firmy- cenimy innowacyjność i kreatywność, dlatego nowe pomysły są dla nas impulsem do zmian
  • Pakiet socjalny dla każdego pracownika- paczki dla dzieci, bony na święta, dofinansowanie do wczasów, możliwość uzyskania nieoprocentowanej pożyczki dla zatrudnionych osób
  • Pracę hybrydową po okresie wdrożenia na stanowisku pracy
  • Nowoczesne i przyjazne otoczenie pracy
  • Możliwość rozwoju, szkoleń i dokształcania zawodowego