Serwisant maszyn CNC

  2. Oferty pracy
  3. Serwisant maszyn CNC

Firma CMS Polska jest wyłącznym, wiodącym dystrybutorem centrów obróbczych sterowanych numerycznie w Polsce. Maszyny marki CMS są znane i cenione na całym świecie w przemyśle budowlanym, szklarskim, kamieniarskim, samochodowym i lotniczym.

Dzisiaj na terenie Polski mamy dwa odziały firmy, w Krakowie i w Skórzewie /k. Poznania.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Obowiązki:
  • Instalacja i naprawa maszyn CNC
  • Delegacje na terenie Polski
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
  • Znajomość języka angielskiego lub włoskiego
  • Gotowość do wyjazdów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie w pracy
Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Rozwój umiejętności i kwalifikacji
  • Szkolenia w Włoszech
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie
  • Samochód służbowy, laptop, telefon