Specjalista ds. finansowo-księgowych

  2. Oferty pracy
  3. Specjalista ds. finansowo-księgowych
Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Miejsce pracy: Gryfino
Numer: StPr/24/0556
OBOWIĄZKI:
Sprawdzanie i księgowanie faktur zakupu, przygotowywanie i wysyłanie przelewów, przygotowywanie danych do bilansu, współpraca z instytucjami finansowymi oraz administracją celno-skarbową i skarbową, obsługa komputera - praca na zintegrowanych programach komputerowych finansowo-księgowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: obsługa komputera - programy księgowe
Uprawnienia: podstawy księgowości

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gryfino

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie