Sprzedawca

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Sprzedawca
Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Świnoujście
Numer: StPr/21/0683
OBOWIĄZKI:
sprzedaż produktów w sklepie, wykładanie towarów, sporzadzanie raportów dobowych, miesięcznych oraz rocznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Świnoujście


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

17 Września 2024

Kasjer sprzedawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Sławno

- obsługa klienta- wykładanie i dokładanie towaru na sklepie i magazynie- utrzymywanie czystości na stanowisku pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Więcej

17 Września 2024

Kasjer sprzedawca stacji paliw

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Drawsko Pomorskie

Sprzedaż i obsługa klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej

17 Września 2024

Kasjer sprzedawca stacji paliw

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Drawsko Pomorskie

Sprzedaż i obsługa klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej

16 Września 2024

Sprzedawca - kasjer

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Barlinek

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, kontrola ważności terminów przydatności do sprzedaży, sprawdzanie zgodności dokumentu dostawy z przyjętym towarem Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Więcej