Starszy Specjalista ds. jakości

  2. Oferty pracy
  3. Starszy Specjalista ds. jakości

Motherson is a multinational, people-focused enterprise serving a diversified industry range with a broad range of products and services, and is one of the 22 largest automotive suppliers worldwide. With facilities spread across 41 countries and the strength of 135,000 employees, the company has a truly global environment where diversity and inclusion drive our culture. Kabel-Technik-Polska (KTP), a member of Motherson Group is a complete solutions provider in electric system solutions and design & process engineering for rolling stock industry and electrical buses. With our global service and production network, we are supporting the leading customers in our industry and contributing to sustainable transportation. If you are passionate about making an impact, we invite you to be part of our team.

Czaplinek

Twoje zadania.
  • Kontakt z klientem w tematach jakościowych oraz nadzór nad terminowym wywiązaniem się Spółki ze zobowiązań dotyczących jakości wobec klientów
  • Reprezentowanie Spółki podczas telekonferencji, spotkań, FAI, auditów klientów w tematach jakościowych
  • Współpraca z funkcjami biorącymi udział w realizacji projektów w polskich i zagranicznych lokalizacjach
  • Nadzór nad pomiarami i współudział w ocenie wyników jakościowych wszystkich procesów Spółki w obszarze produkcji kolejowej
  • Kreowanie i rozpowszechnianie standardów jakościowych w obszarze produkcji kolejowej
  • Inicjowanie działańb doskonalących oraz zapobiegawczych, dzielenie się wiedzą z innymi funkcjami oraz lokalizacjami
  • Przeprowadzanie szkoleń z tematyki jakościowej dla pracowników Spółki
  • Raportowanie wyników do kadry kierowniczej i zarządzającej
Twój profil.
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe z obszaru: inżynierii produkcji lub zarządzania jakością
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe związane z realizacja zadań w obszarze jakości
  • Umiejętność obsługi Pakietu MS Office, w szczególności Excel i PowerPoint
  • Odpowiedzialność, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Orientacja na klienta i umiejętność pracy w zespole
Co oferujemy.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju kompetencji w firmie produkcyjnej
  • Umowę o pracę i program wdrożeń dla nowego pracownika
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pomoc w relokacji
  • Pakiet benefitów kulturalno-sportowych
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Kabel-Technik-Polska Spółka z o. o., ul. Pławieńska 5, 78-550 Czaplinek, w celu realizacji procesu rekrutacji.”Jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez umieszczenie dodatkowego oświadczenia np. o poniższej treści:
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Kabel-Technik-Polska Spółka z o. o., ul. Pławieńska 5, 78-550 Czaplinek,w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”