Szlifierz metali

  2. Oferty pracy
  3. Szlifierz metali
Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu
Miejsce pracy: Jabłonowo (pow. wałecki, gm. Mirosławiec), Jabłonowo
Numer: StPr/24/0454
OBOWIĄZKI:
wykonanie pracy ręcznie lub mechanicznie, z zastosowaniem odpowiednich narzędzi i urządzeń w zależności od wielkości produkcji; wykonanie prac szlifierskich zgodnie z dokumentacją technologiczną; czyszczenie i konserwacji używanych maszyn i narzędzi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jabłonowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 28,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu