Szwaczka / Pakowacz / Napełniacz

  2. Oferty pracy
  3. Szwaczka / Pakowacz / Napełniacz

Dajar Sp. z o.o. zatrudni pracownika do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Koszalin
Opis stanowiska:
  • wypełnianie poszewek pianką/włókniną, foliowanie, pakowanie poduszek i innych akcesoriów tekstylnych,

  • obsługa maszyn (napełniarki, foliarki, pikowarki, przeszywarki itp.),

  • praca akordowa z systemem premiowym,

  • system pracy 2/3 zmiany,

  • współpraca z innymi działami produkcji, technologii, magazynu itp.,

  • realizacja innych powierzonych zadań.

Wymagania:
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • dbałość o jakość wykonywanej pracy,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • zdolność wykonywania powtarzanych czynności przez długi okres czasu,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziana umiejętność szycia i obsługa maszyn szwalniczych.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku branżowym,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dopłatę do ubezpieczenia prywatnego,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • system premiujący dobre wyniki pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.