Technik gospodarki odpadami

  2. Oferty pracy
  3. Technik gospodarki odpadami
Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu
Miejsce pracy: Wałcz
Numer: StPr/24/0230
OBOWIĄZKI:
- weryfikacja śladu gps przejazdu podjazdów odbierajacych odpady komunalne- weryfikacja widoku z kamer pojazdów odbierających odpady komunalne i zgłaszanie interwencji do zarządów nieruchomości- analiza dokumentacji będącej w posiadaniu urzędu pod katem ilości osób w deklaracjach za odpady komunalne- przygotowanie korennspondencji Wydziału do wysłania- porządkowanie dokumentacji Wydziału- udział w wizji w terenie przed i po zajęciu pasa drogowego- uaktualnienie kartoteki zużycia energii elektrycznej oswietlenia miejskiego- wizje w terenie pod kątem ogólnie pojętego porządku- pomoc w wykonywaniu innych czynności administracyjjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: pracowitość
Uprawnienia: dokładność
Uprawnienia: dobry stan zdrowia
Uprawnienia: skrupulatność
Uprawnienia: odpowiedzialność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wałcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu