Technik prac biurowych

  2. Oferty pracy
  3. Technik prac biurowych
Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/1673
OBOWIĄZKI:
Staż jest skierowany bezpośrednio do klientów Powiatowego Urzędu Pracy znajdujących się w trudnej sytuacji na rynku pracy, tj do:- osób w wieku 18-29 lat,- osób w wieku 55 lat i więcej,- osób długotrwale bezrobotnych,- kobiet,- osób o niskich kwalifikacjach,- osób z niepełnosprawnościami.DEKLARACJA ZATRUDNIENIA PO ZAKOŃCZENIU STAŻ: brak MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I ZGŁASZANIA KANDYDATÓW: Wały Chrobrego 4 lub Dubois 27GODZ.PR.: 7/8-15/16WYMAGANIA ORGANIZATORA: wykształcenie średnie, znajomość obsługi komputera i sprzętu biurowego, dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmieProgram stażu w załączniku
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie