Tłoczarz w metalu - preser

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Tłoczarz w metalu - preser
Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie
Tłoczarz w metalu - preser
Miejsce pracy: Świdwin
Numer: StPr/24/0397
OBOWIĄZKI:
Obsługa prasy, tłoczenie metalu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: umiejętności techniczne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Świdwin


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 do 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

07 Września 2024

Ładowacz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin

1. NAPEŁNIANIE I WAŻENIE WORKÓW PRZEMYSŁOWYCH ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ.2. ŁADOWANIE PRZY UŻYCIU URZĄDZEŃ ZAŁADUNKOWYCH I RĘCZNIE ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH W WORKACH, KARTONACH I POJEMNIKACH.3....

Więcej

06 Września 2024

Robotnik

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Gryfice

prace porządkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej

06 Września 2024

Robotnik gospodarczy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Gryfice

prace porządkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej

06 Września 2024

Robotnik gospodarczy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin

- usuwanie usterek,- wykonywanie prac remontowo - porządkowych,- utrzymywanie terenów zielonych wokół budynku,- praca na wysokości do 3 m Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...

Więcej